Collectie: Producten
-
Cynorrhodon (fruit de l'Eglantier) - Extrait de Plante fraîche Bio (Rosa canina) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Cyprès - Extrait de Plante fraîche Bio (Cupressus sempervirens) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
AanbiedingDémaquillant à l'huile de Jojoba - 40 g
Normale prijs €6,54 EURNormale prijsEenheidsprijs €163,50/kg€10,90 EURAanbiedingsprijs €6,54 EURAanbieding -
Dentelle de sel de l'Ile de Ré 90 g
Normale prijs €4,40 EURNormale prijsEenheidsprijs €48,89/kgAanbiedingsprijs €4,40 EUR -
Dentifrice à l'argile blanche - 120 g - MENTHE - VERSION 1
Normale prijs €5,94 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,50/kg€10,60 EURAanbiedingsprijs €5,94 EURAanbieding -

Dentifrice en pâte à l'argile blanche & au fluor - fraise (enfant) - Version 1 - 120 g (2 en stock)
Normale prijs €5,94 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,50/kg€10,60 EURAanbiedingsprijs €5,94 EURAanbieding -
UitverkochtDÉODORANT : Gel-crème - 50 ml
Normale prijs €12,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €240,00/l€12,00 EURAanbiedingsprijs €12,00 EURUitverkocht -
Dépuralys - Complexe de Plantes et de Bourgeons frais - 50 ml
Normale prijs €23,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €460,00/lAanbiedingsprijs €23,00 EUR -
Détentolys - Complexe de Plantes et de Bourgeons frais - 50 ml
Normale prijs €23,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €460,00/lAanbiedingsprijs €23,00 EUR -
ELIA Ultrasone Diffusor
Normale prijs €45,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €45,00 EUR -
Animalia KOA Diffusor - NIEUW
Normale prijs €55,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €55,00 EUR -
Animalia LEO Diffusor - NIEUW
Normale prijs €55,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €55,00 EUR -
Ventila ventilatierooster
Normale prijs €57,90 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €57,90 EUR -
Gipsrooster: Astelia
Normale prijs €12,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €12,00 EUR -
Etherische oliën Diffuser voor auto
Normale prijs €5,50 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €5,50 EUR -
AanbiedingWélia Ultra-vernevelaar Diffuser
Normale prijs €31,45 EURNormale prijs€37,00 EURAanbiedingsprijs €31,45 EURAanbieding -
Musilia ultrasone diffusor
Normale prijs €40,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €40,00 EUR -
Audélia Ultrasone Diffusor
Normale prijs €45,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €45,00 EUR -
Ceralia Ultrasone Diffusor
Normale prijs €45,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €45,00 EUR -
Lealia Ultrasone Diffusor - NIEUW
Normale prijs €40,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €40,00 EUR













