Collectie: Producten
-
KINAKO geroosterde sojapoeder - BIO
Normale prijs €4,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €24,50/kgAanbiedingsprijs €4,90 EUR -
MATCHA groene thee poeder
Normale prijs €10,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €218,00/kgAanbiedingsprijs €10,90 EUR -
Poudre Lave-Vaisselle Naturelle au Sel de Camargue 1,5 KG soit 60 lavages
Normale prijs €16,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €11,27/kg€16,90 EURAanbiedingsprijs €16,90 EURUitverkocht -
Pousse de salicorne bio au naturel 120 g
Normale prijs €7,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €58,33/kgAanbiedingsprijs €7,00 EUR -
Pousse de salicorne bio au vinaigre 130 g
Normale prijs €6,50 EURNormale prijsEenheidsprijs €50,00/kgAanbiedingsprijs €6,50 EUR -
Prêle d'hiver - Extrait de Plante fraîche Bio (Equisetum hyemale) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/l€11,95 EURAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Prêle des champs - Extrait de Plante fraîche Bio (Equisetum arvense) - 50 ml
Normale prijs €10,16 EURNormale prijsEenheidsprijs €203,20/l€11,95 EURAanbiedingsprijs €10,16 EURAanbieding -
Dynamized Preparation 4 Forces of the Hive - Vitaliteit en Tonus
Normale prijs €19,91 EURNormale prijsEenheidsprijs €199,10/lAanbiedingsprijs €19,91 EUR -
Biologische Franse koninginnengelei gedynamiseerde bereiding
Normale prijs €24,42 EURNormale prijsEenheidsprijs €244,20/lAanbiedingsprijs €24,42 EUR -
Gedynamiseerde bereiding van propolis en oregano - verbetert de immuniteit
Normale prijs €18,60 EURNormale prijsEenheidsprijs €186,00/lAanbiedingsprijs €18,60 EUR -
Gedynamiseerde bereiding Propolis & Rozemarijn - Leverdrainage
Normale prijs €17,98 EURNormale prijsEenheidsprijs €179,80/lAanbiedingsprijs €17,98 EUR -
Energieke voorbereiding Optimale ontspanning
Normale prijs €21,22 EURNormale prijsEenheidsprijs €212,20/lAanbiedingsprijs €21,22 EUR -
Primevère officinale - Extrait de Plante fraîche Bio (Primula officinalis) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Propolis de nos terroirs : Spray à la Propolis Noire
Normale prijs €13,98 EURNormale prijsEenheidsprijs €932,00/lAanbiedingsprijs €13,98 EUR -
Propolis de nos terroirs : Spray nasal des Pyrénées - SANS ALCOOL
Normale prijs €8,98 EURNormale prijsEenheidsprijs €598,67/lAanbiedingsprijs €8,98 EUR -
Propolis de nos terroirs : Spray Nomade d'URGENCE
Normale prijs €11,98 EURNormale prijsEenheidsprijs €798,67/lAanbiedingsprijs €11,98 EUR -
Prostalys - Complexe de Plantes et de Bourgeons frais - 50 ml
Normale prijs €23,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €460,00/lAanbiedingsprijs €23,00 EUR -
Protéines végétales à l’ashwagandha et au cacao - RELAX
Normale prijs Vanaf €15,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €79,95/kgAanbiedingsprijs Vanaf €15,99 EUR -
Protéines Végétales Et Collagène Marin - 200 g
Normale prijs €15,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €79,95/kgAanbiedingsprijs €15,99 EUR -
Prunellier - Extrait de Plante fraîche Bio (Prunus spinosa) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR






