Collectie: Producten
-
Savon au Lait d'Ânesse : Argan - Miel - Fleur d'Oranger - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Argile Verte & Petit Grain - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Avoine & Exfoliant - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Coquelicot - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Grenade - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Immortelle (Hélichryse) - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Lavande & Epeautre - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au Lait d'Ânesse - Rose Musquée - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kg€6,20 EURAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon au lait d'ânesse - Thé Vert & Aloé Véra - 100 g
Normale prijs €4,96 EURNormale prijs€6,20 EURAanbiedingsprijs €4,96 EURAanbieding -
Savon au Lait d'Ânesse - Verveine & Karité - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kg€0,00 EURAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Savon de Marseille Vert à l'Huile d'Olive 600 G
Normale prijs €5,40 EURNormale prijsEenheidsprijs €9,00/kgAanbiedingsprijs €5,40 EUR -
Savon Dermo Soin Peaux Stressées - 100 g
Normale prijs €8,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €80,00/kgAanbiedingsprijs €8,00 EUR -
Savon Lait de chèvre - Le Naturel - 100 g
Normale prijs €6,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €62,00/kgAanbiedingsprijs €6,20 EUR -
Ballot Flurin Black Propolis Zeep
Normale prijs €7,77 EURNormale prijsEenheidsprijs €77,70/kgAanbiedingsprijs €7,77 EUR -
Savon vaisselle solide à l'huile de Coco - 150 g ( 3 en stock)
Normale prijs €4,14 EURNormale prijsEenheidsprijs €27,60/kg€6,90 EURAanbiedingsprijs €4,14 EURAanbieding -
Ayurvedische behandelingen uit India - Soap
Normale prijs €6,80 EURNormale prijsEenheidsprijs €68,00/kg€6,80 EURAanbiedingsprijs €6,80 EUR -
Scleranthus - Scléranthe n°28 - Fleurs Dr Bach Bio 15 ml
Normale prijs €9,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €600,00/lAanbiedingsprijs €9,00 EUR -
Seigle 50 ml (Secale cereale)
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
Sel Aromatique - 100 g
Normale prijs €3,25 EURNormale prijsEenheidsprijs €32,50/kgAanbiedingsprijs €3,25 EUR -
Sel marin de l'ile de Ré 400 g
Normale prijs €3,50 EURNormale prijsEenheidsprijs €8,75/kgAanbiedingsprijs €3,50 EUR














