Collectie: Producten
-
Bouleau verruqueux 50 ml (Betula pendula / verrucosa)
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
Bouleau verruqueux sève - Extrait de Plante fraîche Bio (Betula pendula / verrucosa) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Bourrache - Extrait de Plante fraîche Bio (Borago officinalis) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Bourse à pasteur - Extrait de Plante fraîche Bio (Capsella bursa pastoris) - 50 ml
Normale prijs €11,50 EURNormale prijsEenheidsprijs €230,00/lAanbiedingsprijs €11,50 EUR -
Brume tonique aux Eaux-mères - Hydratante & Apaisante - Flacon spray 100 ml
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €180,00/l€18,00 EURAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
AanbiedingBrumessentielle - 200 ml
Normale prijs €8,50 EURNormale prijs€10,00 EURAanbiedingsprijs €8,50 EURAanbieding -
Brunelle - Extrait de Plante fraîche Bio (Prunella vulgaris) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Bruyère 50 ml (Calluna vulgaris)
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
Bruyère callune - Extrait de Plante fraîche Bio (Calluna vulgaris) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/l€11,95 EURAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Bugle rampante - Extrait de Plante fraîche Bio (Ajuga reptans) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Busserole / Raisin d'ours - Extrait de Plante fraîche Bio (Arctostaphylos uva-ursi) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Groene koffie
Normale prijs €5,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €109,26/kgAanbiedingsprijs €5,90 EUR -
Caille-lait blanc - Extrait de Plante fraîche Bio (Galium mollugo) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Caille-lait vrai - Extrait de Plante fraîche Bio (Galium verum) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Calciolys - Complexe de Plantes et de Bourgeons frais- 50 ml
Normale prijs €23,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €460,00/lAanbiedingsprijs €23,00 EUR -
Camomille matricaire - Extrait de Plante fraîche Bio (Matricaria chamomilla) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/l€11,95 EURAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Camomille romaine - Extrait de Plante fraîche Bio (Chamaemelum nobile) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
CANNEBERGE BIO (CRANBERRY) - 14% PACS - 400MG / 60 GELULES
Normale prijs €23,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €23,00 EUR -
CANNELLE DE CEYLAN BIO - 25% PLOYPHENOLS - 500 MG / 60 GELULES
Normale prijs €20,00 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €20,00 EUR -
Hele kaneel 18 g
Normale prijs €2,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €163,89/kgAanbiedingsprijs €2,95 EUR



