Collectie: Le coin VEGAN
-
Konjac spaghetti en rijst
Normale prijs €3,99 EURNormale prijsEenheidsprijs €26,60/kgAanbiedingsprijs €3,99 EUR -
ZWARTE KNOFLOOK - Gepelde kruidnagel
Normale prijs €12,60 EURNormale prijsEenheidsprijs €180,00/kgAanbiedingsprijs €12,60 EUR -
LE PROVENÇAL : Armagnac Citron Romarin (édition limitée) - 70 cl
Normale prijs €29,25 EURNormale prijsEenheidsprijs €41,79/l€39,00 EURAanbiedingsprijs €29,25 EURAanbieding -
AanbiedingRhum Orange & Cannelle - 70 cl
Normale prijs €32,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €45,71/l€35,00 EURAanbiedingsprijs €32,00 EURAanbieding -
AanbiedingRhum Framboise & Cacao - 70 cl
Normale prijs €32,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €45,71/l€35,00 EURAanbiedingsprijs €32,00 EURAanbieding -
AanbiedingRhum Passion - 70 cl
Normale prijs €32,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €45,71/l€35,00 EURAanbiedingsprijs €32,00 EURAanbieding -
AanbiedingRhum Citron vert & gingembre - 70 cl
Normale prijs €32,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €45,71/l€35,00 EURAanbiedingsprijs €32,00 EURAanbieding -
AanbiedingRhum Ananas & Vanille - 70 cl
Normale prijs €26,25 EURNormale prijsEenheidsprijs €37,50/l€35,00 EURAanbiedingsprijs €26,25 EURAanbieding -
Sel marin de l'ile de Ré 400 g
Normale prijs €3,50 EURNormale prijsEenheidsprijs €8,75/kgAanbiedingsprijs €3,50 EUR -
Fleur de sel de l'Ile de Ré 85 g
Normale prijs €3,70 EURNormale prijsEenheidsprijs €43,53/kgAanbiedingsprijs €3,70 EUR -
Dentelle de sel de l'Ile de Ré 90 g
Normale prijs €4,40 EURNormale prijsEenheidsprijs €48,89/kgAanbiedingsprijs €4,40 EUR -
Laitue de mer bio en paillettes 15 g
Normale prijs €5,25 EURNormale prijsEenheidsprijs €350,00/kgAanbiedingsprijs €5,25 EUR -
Pickles du marais 310 g
Normale prijs €9,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €31,94/kg€9,90 EURAanbiedingsprijs €9,90 EUR -
Maceron bio torréfié 50 g
Normale prijs €5,80 EURNormale prijsEenheidsprijs €116,00/kgAanbiedingsprijs €5,80 EUR -
Velouté de Salicorne 750 g
Normale prijs €7,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €9,60/kgAanbiedingsprijs €7,20 EUR -
Pousse de salicorne bio au vinaigre 130 g
Normale prijs €6,50 EURNormale prijsEenheidsprijs €50,00/kgAanbiedingsprijs €6,50 EUR