Collectie: Soldes d'Hiver
❄ LES SOLDES D'HIVER SONT LÀ ! ❄
Réchauffez votre bien-être sans refroidir votre budget ! 🔥
✨ Jusqu'à -40% sur plus de 120 produits bio 🎁
-
Cristaux Huile Essentielle - MELANGE PROVENCAL - 10 g
Normale prijs €4,17 EURNormale prijsEenheidsprijs €417,00/kg€4,90 EURAanbiedingsprijs €4,17 EURAanbieding -
AanbiedingGOLDEN LATTE Curcuma Vanille - 60 g
Normale prijs €4,17 EURNormale prijsEenheidsprijs €69,50/kg€4,90 EURAanbiedingsprijs €4,17 EURAanbieding -
AanbiedingGOLDEN LATTE Vanille - 170 g
Normale prijs €8,42 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,53/kg€9,90 EURAanbiedingsprijs €8,42 EURAanbieding -
AanbiedingTCHAI LATTE - 170 g
Normale prijs €8,42 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,53/kg€9,90 EURAanbiedingsprijs €8,42 EURAanbieding



