Collectie: Producten
-
Fumeterre - Extrait de Plante fraîche Bio (Fumaria officinalis) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Gaillet gratteron - Extrait de Plante fraîche Bio (Galium aparine) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Galeopsis douteux - Extrait de Plante fraîche Bio (Galeopsis segetum) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Garam Masala 35g
Normale prijs €2,68 EURNormale prijsEenheidsprijs €76,57/kgAanbiedingsprijs €2,68 EUR -
Gattilier - Extrait de Plante fraîche Bio (Vitex agnus castus) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Limoen Aloë Vera Gel
Normale prijs Vanaf €9,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €19,80/lAanbiedingsprijs Vanaf €9,90 EUR -
GEL CRÈME DÉSALTÉRANT : PEAUX NORMALES À MIXTES Hydratant - Anti-pollution - 50 ml
Normale prijs €30,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €600,00/lAanbiedingsprijs €30,00 EURUitverkocht -
3 in 1 reinigingsgel
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
GEL DOUCHE ISOTONIQUE Le soin du corps avec la Douche Isotonique - 175 ml
Normale prijs €9,78 EURNormale prijsEenheidsprijs €55,89/l€11,50 EURAanbiedingsprijs €9,78 EURAanbieding -
AanbiedingGel Thermal Jambes fraîches - 100 ml
Normale prijs €15,30 EURNormale prijsEenheidsprijs €153,00/l€18,00 EURAanbiedingsprijs €15,30 EURAanbieding -
Gelée fondante démaquillante - Visage & yeux - Huile lactée à rincer - 125 ml
Normale prijs €20,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €160,00/l€20,00 EURAanbiedingsprijs €20,00 EURUitverkocht -
Biologische gedynamiseerde Franse koninginnengelei - 25-daagse KUUR
Normale prijs €38,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €3.800,00/kgAanbiedingsprijs €38,00 EUR -
Genévrier - Extrait de Plante fraîche BioJ (uniperus communis) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Genévrier 50 ml (Juniperus communis)
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
Jeneverbessen 35 g
Normale prijs €2,41 EURNormale prijsEenheidsprijs €68,86/kgAanbiedingsprijs €2,41 EUR -
Genévrier cade - Extrait de Plante fraîche Bio (Juniperus oxycedrus) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Gentian - Gentiane n°12 - Fleurs Dr Bach Bio - 15 ml
Normale prijs €9,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €600,00/lAanbiedingsprijs €9,00 EUR -
Gentiane jaune - Extrait de Plante fraîche Bio (Gentiana lutea) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Géranium herbe à Robert - Extrait de Plante fraîche Bio (Geranium robertianum) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Gin Biologique Newlands | Chanvre | Artisanal - 70 cl - 42% d'alcool
Normale prijs €43,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €61,43/lAanbiedingsprijs €43,00 EUR













