Collectie: Producten
-
Gemalen gember 30 g
Normale prijs €2,41 EURNormale prijsEenheidsprijs €80,33/kgAanbiedingsprijs €2,41 EUR -
Ginkgo - Extrait de Plante fraîche Bio (Ginkgo biloba) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Ginkgo 50 ml (Ginkgo biloba)
Normale prijs €18,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €360,00/lAanbiedingsprijs €18,00 EUR -
AanbiedingGOLDEN LATTE Curcuma Vanille - 60 g
Normale prijs €4,17 EURNormale prijsEenheidsprijs €69,50/kg€4,90 EURAanbiedingsprijs €4,17 EURAanbieding -
AanbiedingGOLDEN LATTE Vanille - 170 g
Normale prijs €8,42 EURNormale prijsEenheidsprijs €49,53/kg€9,90 EURAanbiedingsprijs €8,42 EURAanbieding -
Gommage Fondant Visage à la Fleur de Sel - Adoucissant & Purifiant - 50 ml
Normale prijs €19,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €380,00/l€19,00 EURAanbiedingsprijs €19,00 EURUitverkocht -
Honingkorrelscrub
Normale prijs €19,20 EURNormale prijsEenheidsprijs €128,00/lAanbiedingsprijs €19,20 EUR -
GOMMAGE MINERALISANT : Au Sel & Argile & Algue - 175 ml
Normale prijs €20,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €114,29/lAanbiedingsprijs €20,00 EURUitverkocht -
Pyreneeën extra sterke gum
Normale prijs €7,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €233,33/kgAanbiedingsprijs €7,00 EUR -
Sterke gummen Pyreneeën
Normale prijs €6,30 EURNormale prijsEenheidsprijs €210,00/kgAanbiedingsprijs €6,30 EUR -
Gorse - Ajonc n°13 - Fleurs Dr Bach Bio 15 ml
Normale prijs €9,00 EURNormale prijsEenheidsprijs €600,00/lAanbiedingsprijs €9,00 EUR -
UitverkochtBamboe zetgroep fles
Normale prijs €18,90 EURNormale prijsAanbiedingsprijs €18,90 EURUitverkocht -
Grand plantain - Extrait de Plante fraîche Bio (Plantago major) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/l€11,95 EURAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Grande absinthe - Extrait de Plante fraîche Bio (Artemisia absinthum) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Grande berce - Extrait de Plante fraîche Bio (Heracleum sphondylium) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Grande camomille - Extrait de Plante fraîche Bio (Tanacetum parthenium) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Grande sanguisorbe - Extrait de Plante fraîche Bio (Sanguisorba officinalis) - 50 ml
Normale prijs €11,95 EURNormale prijsEenheidsprijs €239,00/lAanbiedingsprijs €11,95 EUR -
Grillades de Légumes - 20 g
Normale prijs €4,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €245,00/kgAanbiedingsprijs €4,90 EUR -
Grillades de Poissons - 25 g
Normale prijs €4,90 EURNormale prijsEenheidsprijs €196,00/kgAanbiedingsprijs €4,90 EUR -
UitverkochtGrillades de Viandes - 75 g
Normale prijs €4,30 EURNormale prijsEenheidsprijs €57,33/kgAanbiedingsprijs €4,30 EURUitverkocht










