Collection: Wines and spirits
-
Coffret dégustation 6 x 5 cl
Regular price €29,90 EURRegular priceUnit price €99,67/L€29,90 EURSale price €29,90 EUR -
BLACK GARLIC beer
Regular price €5,00 EURRegular priceUnit price €15,15/LSale price €5,00 EUR -
Cidre Bio Rosé - Infusé Fleurs de Sureau & Hibiscus - Cuvée La Coquette - 33 cl
Regular price €3,50 EURRegular priceUnit price €10,61/LSale price €3,50 EUR -
Cidre Bio - Cuvée Le Sauvage (33 cl ou 75 cl)
Regular price From €3,29 EURRegular priceUnit price €9,97/LSale price From €3,29 EUR -
Armagnac Café & Vanille -70 cl
Regular price €29,25 EURRegular priceUnit price €41,79/L€39,00 EURSale price €29,25 EURSale -
Armagnac Noisette & Miel - 70 cl
Regular price €27,75 EURRegular priceUnit price €39,64/L€37,00 EURSale price €27,75 EURSale -
Armagnac Poire & Gingembre & Poivre de Timut - 70 cl
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price €45,71/L€35,00 EURSale price €32,00 EURSale -
Cidre Millésimé Extra Brut Bio - Cuvée 2020 (75 cl)
Regular price From €18,00 EURRegular priceUnit price €24,00/LSale price From €18,00 EUR -
Cidre Bio - Infusé Yuzu & Basilic - Cuvée L'Audacieux (33 cl)
Regular price €3,50 EURRegular priceUnit price €10,61/LSale price €3,50 EUR -
LE PROVENÇAL : Armagnac Citron Romarin (édition limitée) - 70 cl
Regular price €29,25 EURRegular priceUnit price €41,79/L€39,00 EURSale price €29,25 EURSale -
Rhum Orange & Cannelle - 70 cl
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price €45,71/L€35,00 EURSale price €32,00 EURSale -
Rhum Framboise & Cacao - 70 cl
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price €45,71/L€35,00 EURSale price €32,00 EURSale -
SaleRhum Passion - 70 cl
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price €45,71/L€35,00 EURSale price €32,00 EURSale -
Rhum Citron vert & gingembre - 70 cl
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price €45,71/L€35,00 EURSale price €32,00 EURSale -
Rhum Ananas & Vanille - 70 cl
Regular price €26,25 EURRegular priceUnit price €37,50/L€35,00 EURSale price €26,25 EURSale













